Haberler – Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Haberler

Yapay Zeka İle Süreçlerinizi Daha Hızlı Nasıl Yönetirsiniz? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “ Yapay Zeka İle Süreçlerinizi Daha Hızlı Nasıl Yönetirsiniz? ” webinarı 24 Ocak Salı günü tamamlandı.
Devamını Oku

Şölen, Operasyonel Mükemmellik İhtiyaçları İçin BiLiG OpEx İle İş Birliği Yaptı!

Şölen, operasyonel mükemmellik ihtiyaçları için güncel metotlarla ve dijital teknolojilerle çözümler sunan BiLiG OpEx ile iş birliği yaptı.
Devamını Oku

Yapay Zeka İle Süreçlerinizi Daha Hızlı Nasıl Yönetirsiniz? Webinarımıza Bekliyoruz!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşecek olan “Yapay Zeka İle Süreçlerinizi Daha Hızlı Nasıl Yönetirsiniz?" webinarımıza katılımlarınızı bekliyoruz.
Devamını Oku

Dijital Ortamda Akan Süreçlerde Verim Artışı Nasıl Sağlanır? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Dijital Ortamda Akan Süreçlerde Verim Artışı Nasıl Sağlanır?” webinarı 20 Aralık Salı günü tamamlandı.
Devamını Oku

Operasyonel Mükemmellik İçin Neden Yalın ve 6 Sigma Beraber Kullanılmalı? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Operasyonel Mükemmellik İçin Neden Yalın ve 6 Sigma Beraber Kullanılmalı?” webinarı 30 Ekim Çarşamba günü tamamlandı.
Devamını Oku

16. İstanbul Bilişim Kongresi Tamamlandı

Kurucu ortağımız Birden Tuluğ Siyahi, panelde veri bilimi ve yapay zekanın önemini anlatarak verilerin geleceği ve dünyamızı nasıl yöneteceği hakkında önemli bilgiler verdi.
Devamını Oku
1 2 3 7