Haberler – Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Haberler

MINITAB, LLC ile Partnerlik Anlaşmamızı İmzaladık! 

50 yıldır, tescilli çözümleri aracılığıyla kuruluşların maliyetlerini kontrol altına almasına, kaliteyi artırmasına, müşteri memnuniyetini artırmasına ve etkinliği artırmasına yardımcı olmasını sağlayan Minitab, LLC ile partnerlik anlaşmamızı imzaladık.
Devamını Oku

Arçelik’te Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimleri Başladı! 

Arçelik için düzenlediğimiz Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi 28 Mart 2022 tarihinde başladı. Tanımlama fazının işlendiği eğitimde ikinci günün tekrarı için hazırladığımız aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku

Sabancı Üniversitesi EDU Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak 6. Dalga Eğitimleri Tamamlandı! 

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) bünyesinde düzenlediğimiz 6. dalga Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi'nin son gününde İyileştirme Fazı içerisinde SCAMPER analizini öğrendik. Bu analiz için TRIZ'in mucidi Genrich Altshuller'in meşhur bozulan vinç sebebiyle indirilemeyen trafo problemine çözümler araştırdık.Katılımcı arkadaşlara projelerinde başarılar.
Devamını Oku

Yedaş’ta Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimleri’nde Analiz Fazı Tamamlandı!

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.'de düzenlediğimiz Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimleri'nde 9 Şubat 2022 Analiz fazı tamamlandı. İşlenen bazı konular:
Devamını Oku

Yedaş’ta Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Ara Dönem Sunuşları Yapıldı! 

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.'de devam eden Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak projeleri üst yönetime sunuldu.
Devamını Oku

Sabancı Üniversitesi EDU Bünyesinde ÇEİS İçin Yalın 6 Sigma Sarı Kuşak Eğitimleri Tamamlandı!

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) bünyesinde Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası için düzenlediğimiz Yalın 6 Sigma Sarı Kuşak Eğitimi tamamlandı. Katılımcı arkadaşlara projelerinde başarılar dileriz. Aşağıda eğitimde gerçekleştirdiğimiz bir Balık Kılçığı Analizi uygulamasını inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku
1 2 3 4 5