Minitab İstatistik Yazılımı - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Minitab İstatistik Yazılımı

Bugün dünyada Fortune 10 ve Fortune 500 tarafından kullanılan dünyanın en etkili istatistiksel analiz ve veri analizi yazılımıdır.

Yaklaşık 50 seneden beri kullanılan Minitab İstatistik ve Veri Analizi Yazılımı günümüzde Yalın 6 Sigma uygulayan firmaların en önemli yardımcısı haline gelmiştir.

Içerisinde birçok istatistiksel ve grafiksel araçların yanı sıra verileri analize uygun hale getirmek için birçok farklı araç ve aynı zamanda makine öğrenmesi teknikleri ile tahminleme yeteneklerine de sahiptir.

Neden Minitab?

 • Her türlü istatiksel analizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz
 • Minitab’in Minitab Connect, Real Time SPC, Live analytics, Workspace gibi yazılımlarıyla doğrudan entegrasyon sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır ve projelerinizi daha kolay yönetirsini
 • Minitab’in kolay ve görsel analiz imkanlarıyla hızlı şekilde problemlerinizin kök sebeplerini bulup bunları ortadan kaldırarak karlılığınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Minitab istatistik yazılımı ile şu yeteneklere kavuşursunuz:

 • ANOVA, regresyon, hipotez testleri, non parametrik testleri yapabilirsiniz.
 • Kontrol grafikleri oluşturabilir ve hatalar olmadan sürecinize müdahale yeteneği kazanırsınız.
 • Geniş grafik analizi araçlarıyla problemlerinizi sebeplerini görsel bir şekilde tespit edebilirsiniz.
 • Tahminleyici analitik yani makine öğrenmesi yeteneği ile analiz için harcayacağınız zamanı harcamadan saniyeler içerisinde problemlerinizin kök sebeplerini bulup aksiyona geçebilirsiniz.
 • Veri elleçleme araçları ile verilerinizi analize uygun hale çok kısa sürede getirebilirsiniz
 • Veri zenginleştirme araçları ile verilerinizden anlamlı yeni veriler türetebilirsiniz.
 • Verilerinizden farklı kategorik bilgiler çıkarabilirsiniz (Örneğin tarihten haftanın hangi günü olduğu, saatten kaçıncı vardiyada olduğunuz gibi).
 • İster buluttan ister bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.

Maliyetlerinizi azaltın, süreçlerinizi iyileştirin!

Modern veri analizine erişin ve gelişmiş analitiklerimizle verilerinizi daha da keşfedin!

Modern veri analizine erişin ve gelişmiş analitiklerimizle verilerinizi daha da keşfedin. Devrim niteliğindeki tahmine dayalı analitik tekniklerimizi kullanarak ustaca tahminde bulunun, alternatifleri karşılaştırın ve işinizi kolaylıkla tahmin edin.

Minitab Statistical Software’de klasik yöntemleri kullanın, açık kaynak dilleri R veya Python ile entegre edin veya şimdi Minitab’ın Predictive Analytics’te bulunan Classification and Regression Trees (CART ),  TreeNet  ve Random Forests  gibi makine öğrenimi algoritmalarıyla yeteneklerinizi daha da artırın.

Verilerinizi Graph Builder ile hızlı ve kolay görselleştirin!

Veri görselleştirmeler; bulguları doğru bir şekilde göstermek için kritik öneme sahiptir. Hangi grafiğin verilerinizi en iyi şekilde gösterdiğine ve analizinizi desteklediğine karar vermek Graph Builder ile hızlı ve kolaydır.

Graph Builder; çubuk grafiklerden korelogramlara, ısı haritalarına ve daha fazlasını sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı sunar. Böylelikle içgörüleriniz için en iyi görseli seçmeye odaklanabilirsiniz.

BiliG OpEx Şirket Profili İndir


Bilig OpEx şirket profilini indirerek bizi daha yakından tanıyın!

OpEx danışmanları sizi bekliyor ?

Kuruluşunuzun verim ve kalitesini iyileştirerek karlılığını artırmasını sağlayan Operasyonel Mükemmellik tabanlı teknolojik çözümler sunuyoruz.

+90 216 709 29 87
[email protected]

Şimdi Randevu Al

Bizi Takip Edin

Verilen hizmet müşteri ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir.

wpChatIcon