Üretim Süreçlerimizi Nasıl Optimize Edebiliriz? Webinarı Tamamlandı! - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Üretim Süreçlerimizi Nasıl Optimize Edebiliriz? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Üretim Süreçlerimizi Nasıl Optimize Edebiliriz?” webinarı 24 Nisan çarşamba günü tamamlandı. Webinarımızda aşağıdaki konulara değinildi;

Webinar, iş dünyasında rekabet avantajı sağlamanın önemli bir unsurunu oluşturan üretim süreçlerini optimize etmeye odaklanıyor. Bu süreçlerin etkili bir şekilde yönetilmesi, maliyetleri düşürme, kaliteyi artırma ve müşteri memnuniyetini sağlama potansiyeli taşır. Katılımcılara üretim süreçlerini daha verimli hale getirmek için kullanılabilecek stratejilere odaklanarak, işletmelerin sürdürülebilir başarı elde etmelerine yardımcı olmaları amaçlanmaktadır.

Webinar İçeriği:
Webinar, süreç analizi ve haritalama ile başlayarak, mevcut üretim süreçlerini anlama ve değerlendirme adımlarıyla devam edecektir. Ardından, teknolojik inovasyon ve otomasyonun getirdiği avantajlardan bahsederek, iş süreçlerini modernize etmenin yolları ele alınacaktır. Eğitim ve yetenek geliştirme stratejilerini inceleyerek, kalite kontrol süreçlerini güçlendirecek ve sürekli iyileştirme kültürünü nasıl benimseyeceğimizi tartışacağız. Enerji ve çevre verimliliği, tedarik zinciri iyileştirmeleri ve performans metriklerinin belirlenmesi gibi konular da kapsamlı bir şekilde ele alınarak, katılımcılara somut çözümler sunulacaktır.

Webinar kaydını aşağıdaki Youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz.

BiLiG Operasyonel Mükemmellik Danışmanları planlama, uygulama, eğitim ve teknoloji alanlarında destek verecek yeterlilik ve deneyimle OPEX ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

wpChatIcon