Çözümler - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Çözümler

Check-Up

Programlı ve adım-adım takımınızı yönlendirerek işiniz için en önemli iyileştirme alanlarını gerçek verilere dayalı olarak belirlediğimiz çalışmadır.

Digi-Check-Up

Dünyanın tek kendi kendini finanse eden dijitalizasyon çözümü Digi-Check-Up ®’ı sunarız. Dijitalizasyon yatırımlarınız kendi kendini finanse etsin.

Operasyonel Mükemmellik

Operasyonel Mükemmellik araçları kalite iyileştirmeden, verimlilik artırmaya, stok optimizasyonundan duruşların azaltılmasına bir çok araç barındırır.

İnovasyon

İnovasyon çözümlerimiz ile ciro artışı sağlayın. İnovasyon araçları mevcut iş problemlerinize farklı açıdan bakmanızı sağlayacak araçlardır.

6 Sigma

6 Sigma süreçlerdeki değişkenliği azaltmak için geliştirilmiş bir iyileştirme metodolojisidir. Yalın gibi 6 Sigma da bir çok araç barındıran alet çantası gibidir.

Neden Bilig OpEx ile çalışmalısınız?

BiLiG OpEx, Operasyonel Mükemmellik alanında güncel metotlarla ve Dijital Teknolojilerle iş problemlerine çözüm getirir, iyileştirme fırsatlarını ortaya çıkarır ve değerlendirerek faydalar sağlar.

Bilig OpEx Çözümler Portfolyosu
Şimdi İndirin

Şirket Profili
Şimdi İndirin

20 yıllık deneyim, benzersiz hizmet yaklaşımı!

Kurucu ortaklarımız yaklaşık 20 yıldır süreç yönetimi ve sürekli iyileştirme alanlarında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında gerek yönetici gerekse danışman olarak kazandıkları deneyimleri dijital çağın gerekleri olan Endüstri 4.0, IoT, Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zeka gibi yaklaşımlarla zenginleştirdiler.

wpChatIcon