Minitab Workspace Yazılımı - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Minitab Workspace Yazılımı

Yalın 6 Sigma, TRIZ gibi uygulamaların başarısının arkasında bu metotlarda kullanılan görsel araçlar yatar. Bir çok kuruluşta bu araçlar flipchartlarda ya da çeşitli formatlarda bilgisayarlarda farklı klasörlerde bulunur. Workspace bu araçlara tek ortamdan erişebilmenizi sağlar. Workspace ile:

  • Yalın 6 Sigma, İnovasyon çalışmalarında kullanılan birçok araç kullanıma hazır halde bulunur. 
  • Çalışanlarınızın standart araç kitlerini kullanılması garanti altına alınmış olur.
  • İsterseniz kuruluşunuzda kullandığınız diğer araç ve formları da Workspace altında tasarlayabilir ve kullanabilirsiniz. 
  • Minitab İstatistik Yazılımı ile entegre ederek analiz sonuçlarınızın Workspace ortamındaki formlara aktarılmasını sağlayabilirsiniz. 
  • Proje rapor dokümanlarını tek bir ortamda tutabilir ve takip edebilirsiniz.

Aşağıda bazı önernekleri inceleyebilirsiniz:

Süreç Haritası

Bir süreçteki tüm etkinlikleri anlamanıza, görmenize ve iletmeye yardımcı olacak, gerekli ayrıntı düzeyini özelleştirmek için ek yetenekle akış çizelgeleri oluşturun.

Balık Kılçığı Analizi

Basit veya karmaşık olmalarına bakılmaksızın, süreçlerinizin veya projelerinizin bütünsel bir görünümü için ilgili her öğenin haritasını çıkarın ve tanımlayın.

Değer Akış Haritası

Kuruluşunuz, departmanınız veya ekibiniz aracılığıyla çıktıların ve bilgilerin akışını görselleştirin ve müşterileriniz ve paydaşlarınız için yarattığı değeri sergileyin.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi (FMEA)

Potansiyel arızaları belirleyerek ve öngörülen hedeflere ulaşmak için gereken önlemleri alarak bir süreçte veya ürün tasarımında başarısızlık riskini azaltın.

Workspace’in FMEA’sı, ürün ve süreç geliştirme için endüstri lideri standartları sağlamak için en son AIAG-VDA Standartlarını karşılar.

5 Neden

Gelecekte tekrarlanmasını önlemek için doğrudan sorular, ilişki haritalama ve yansıtma yoluyla bir sorunun temel nedenini belirleyin.

Monte Carlo Simülasyonu

Bir süreç veya projedeki riski değerlendirin ve anlayın, sonuçları tahmin edin ve hız ve verimlilikle zahmetsizce optimize edin.

BiliG OpEx Şirket Profili İndir


Bilig OpEx şirket profilini indirerek bizi daha yakından tanıyın!

OpEx danışmanları sizi bekliyor ?

Kuruluşunuzun verim ve kalitesini iyileştirerek karlılığını artırmasını sağlayan Operasyonel Mükemmellik tabanlı teknolojik çözümler sunuyoruz.

+90 216 709 29 87
[email protected]

Şimdi Randevu Al

Verilen hizmet müşteri ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir.

Bizi Takip Edin
wpChatIcon