Üretim Hatlarımızı Nasıl Daha Verimli Hale Getirebiliriz? Webinarı Tamamlandı! - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Üretim Hatlarımızı Nasıl Daha Verimli Hale Getirebiliriz? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Üretim Hatlarımızı Nasıl Daha Verimli Hale Getirebiliriz?” webinarı 21 Mayıs salı günü tamamlandı. Webinarımızda aşağıdaki konulara değinildi;

Modern iş dünyasında rekabet avantajı sağlamak için üretim hatlarını optimize etmek kritik bir öneme sahiptir. Bu webinar, üretim hatlarında verimliliği artırmak isteyen şirketlere odaklanacak. Katılımcılara etkili stratejiler ve uygulamalar sunarak, üretim hatlarını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Webinar İçeriği
•Verimlilik Analizi: Katılımcılar israfları ve gecikmeleri belirleyerek, performans metrikleri oluşturacaklar ve bu metrikler doğrultusunda izlenebilir hedefler belirleyecekler. Bu aşama, şirketlerin güçlü ve zayıf yönlerini anlamalarına yardımcı olarak, etkili çözümler geliştirmelerini sağlayacak bir temel oluşturacaktır.
•Teknoloji ve Otomasyon: Gelişmiş üretim teknolojileri ve otomasyon sistemlerinin nasıl etkin bir şekilde kullanılacağı, insan-makine işbirliği konsepti vurgulanarak çalışanların ve makinelerin etkileşimini nasıl optimize edebileceği incelenecek.
•Eğitim ve Yetenek Geliştirme: Çalışanların yeni teknolojilere hızlı uyum sağlaması ve becerilerini geliştirmesi için etkili eğitim stratejileri ele alınacak.
•Üretim Akışını İyileştirme: Yalın üretim ilkeleri kullanılarak israfları azaltma stratejileri ve malzeme/bilgi akışını optimize etme yolları üzerinde durulacak.
•İleri Planlama ve Takip: Doğru talep tahminleri yaparak stok maliyetlerini düşürme ve etkili üretim planlaması stratejilerine değinilecek.

Webinar kaydını aşağıdaki Youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz.

BiLiG Operasyonel Mükemmellik Danışmanları planlama, uygulama, eğitim ve teknoloji alanlarında destek verecek yeterlilik ve deneyimle OPEX ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

wpChatIcon