Minitab ile Veri Anlamlandırma Nasıl Yapılır? Webinarı Tamamlandı! - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Minitab ile Veri Anlamlandırma Nasıl Yapılır? Webinarı Tamamlandı!

Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Minitab ile Veri Anlamlandırma Nasıl Yapılır?” webinarı 20 Şubat salı günü tamamlandı. Webinarımızda aşağıdaki konulara değinildi;

Veri, iş dünyasında kritik bir varlıktır ve doğru anlamlandırılması, doğru kararlar almak için hayati öneme sahiptir.

Bu webinar katılımcılara, veri analizi ve anlamlandırma süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak Minitab yazılımının önemli özellikleri sunulacak. İçerik, veri keşfi ve temizleme, temel istatistiksel analizler, hipotez testleri, regresyon analizi gibi ana başlıkları içerecek. Bu süreçlerin yanı sıra, analiz sonuçlarını doğru bir şekilde yorumlama ve Minitab’in raporlama araçlarını etkili bir şekilde kullanma becerileri de vurgulanacaktır. Webinar, veri analizi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen analistler, yöneticiler ve Minitab’i daha etkili bir şekilde kullanmak isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Webinar kaydını aşağıdaki Youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz.

BiLiG Operasyonel Mükemmellik Danışmanları planlama, uygulama, eğitim ve teknoloji alanlarında destek verecek yeterlilik ve deneyimle OPEX ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

wpChatIcon