Blog Full Right Sidebar - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Blog Full Right Sidebar

With Frame
6 Sigma Projelerinde ChatGPT'yi Nasıl Kullanabilirsiniz?
Kurucu ortaklarımızdan Birden Tuluğ Siyahi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “6 Sigma Projelerinde ChatGPT'yi Nasıl Kullanabilirsiniz?" webinarı 9 Ağustos çarşamba günü tamamlandı.
Read More
Operasyonel mükemmellik metodolojileri, bir işletmenin süreçlerini optimize etmek, verimliliği artırmak, kaliteyi iyileştirmek için kullanılan yöntemlerdir.
Read More
İnşaat Sektöründe İnovasyon
İnşaat sektöründe inovasyon, birçok alanda kullanılabilir. Bunlar arasında, yeni malzemeler, daha iyi tasarım teknikleri, akıllı bina teknolojileri, dijital yönetim sistemleri ve sürdürülebilir enerji kaynakları gibi konular yer almaktadır.
Read More
İnşaat sektöründeki süreç madenciliği uygulamaları, bir dizi veri kaynağından veri çıkararak inşaat şirketlerinin verimliliğini artırabilir. Süreç madenciliği, inşaat şirketlerinin iş süreçlerini izleyebilmesini ve analiz edebilmesini sağlar.
Read More
Görev madenciliği, inşaat projelerinde kullanılan malzemelerin üretim, nakliye, işleme, depolama ve kullanım gibi süreçlerinin tümüne odaklanan bir yönetim yaklaşımıdır. Bu yaklaşım, inşaat projelerinde verimliliği artırırken, maliyetleri azaltmaya yardımcı olur.
Read More
1 2 3 23

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

6 Sigma Projelerinde ChatGPT'yi Nasıl Kullanabilirsiniz?
6 Sigma Projelerinde ChatGPT’yi Nasıl Kullanabilirsiniz? Webinarı Tamamlandı!
Ağustos 11, 2023
Operasyonel Mükemmellik Metodolojileri
Temmuz 20, 2023
İnşaat Sektöründe İnovasyon
İnşaat Sektöründe İnovasyon
Nisan 20, 2023

Tag Cloud

Recent Cases