MINITAB, LLC ile Partnerlik Anlaşmamızı İmzaladık!  – Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

MINITAB, LLC ile Partnerlik Anlaşmamızı İmzaladık! 

50 yıldır, tescilli çözümleri aracılığıyla kuruluşların maliyetlerini kontrol altına almasına, kaliteyi artırmasına, müşteri memnuniyetini artırmasına ve etkinliği artırmasına yardımcı olmasını sağlayan Minitab, LLC ile partnerlik anlaşmamızı imzaladık.

Bugün Minitab Yalın 6 Sigma denildiğinde akla ilk gelen yazılımdır. Bunun sebebi Fortune 100 şirketlerinin % 90’ından fazlasının Minitab İstatistik Yazılımı’nı kullanıyor olmasıdır.

Dünya çapında binlerce işletme ve kurum, süreçlerindeki kusurları ve fırsatları ortaya çıkarmak için Minitab® Statistical Software, Minitab Connect®, Real-Time SPC Powered by Minitab®, Salford Predictive Modeler®, Minitab Workspace®, Minitab Engage ve Quality Trainer® kullanmakta.

Minitab, LLC, merkezi Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Hong Kong ve Avustralya da dahil olmak üzere dünya çapında yan kuruluşları olan State College, Pennsylvania, ABD’de bulunan özel bir şirkettir.

BiLiG Operasyonel Mükemmellik Danışmanları planlama, uygulama, eğitim ve teknoloji alanlarında destek verecek yeterlilik ve deneyimle OPEX ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. Detaylı bilgi için tıklayabilir veya aşağıdaki “Book Now” kutusundan çevrimiçi görüşme için randevu alabilirsiniz.