Değer Akış Şeması Eğitimi - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Değer Akış Şeması Eğitimi

DEĞER AKIŞ ŞEMASI EĞİTİMİ
 
Değer Akış Şeması, yalın yönetim uygulayan bir çok işletmenin iyileştirme faaliyetlerini tespit edebilmelerinde ilk kullandıkları araçlardan biridir. Bu iyileştirme başlıkları duruşlar, setuplar, arızalar gibi OEE (Toplam Ekipman Verimliliği) kaybına sebep olan konulardan oluşmaktadır.
İşletmelerde işler akışlar vasıtası ile yürütülmektedir. Ürün akışını engelleyen tüm faktörler Tedarik Süresi (Lead Time) müşteriye ürünün teslim edilmesi için geçen sürenin uzamasına sebep olmaktadır. Kaynakları en etkili şekilde kullanmak için bu faktörlerin doğru şekilde analiz edilerek önceliklendirilmesi oldukça önemlidir. Önceliklendirme yapılmadan iyileştirmeler uygulandığında, iyileştirme için harcanılan efor, faydası düşük olan bir konuya harcanmış olmakta. Değer Akış Şeması bu önceliklendirmenin doğru yapılabilmesini sağlayan en temel yalın yönetim araçlarından biridir.
 
Değer Akış Şeması Eğitimi ile işletmelerdeki süreçlerin verim ve kalitesine etki eden birçok faktörü hızlı bir şekilde belirlemek ve önceliklendirmek için uygulanan, metodik, veriye dayalı ve derinlemesine denetim yapılabilmektedir.
 
Değer Akış Şeması Eğitimi ile maliyet tasarrufu projelerinin belirlenebilmesi hedeflenmektedir.
Değer Akış Şeması Eğitimi gerçek uygulamalarla katılımcıların akışa engel olan faktörleri tespit edebilmelerine ışık tutarak, maliyet tasarrufu yapabilecekleri konuları belirleyebilmelerine destek olacaktır.
Katılımcıların programda edindikleri bilgi ve araçları pratik uygulama ihtiyaçlarında ne zaman ve nerede kullanacakları deneyimi ile birlikte aktarılacaktır.
Eğitim, teorik ve pratik uygulamalardan oluşmaktadır. Teorik eğitim sırasında katılımcıların bol miktarda uygulama yapması sağlanacaktır. Katılımcıların kendi işletmelerine döndüklerinde gerçekleştirecekleri projelerine de 1,5 saatlik online koçluk hizmeti verilecektir. Koçluk hizmeti, katılımcının ekibi ile birlikte kendi başına Değer Akış Şeması’nı doğru ve yerinde yönetebilmesini hedeflemektedir.
*Eğitim canlı sanal sınıflarda gerçekleştirilecektir.
Kimler Katılmalı?Üretim kuruluşlarında operasyonel ve üretim süreçlerinde yönetici, sürekli iyileştirme, operasyonel mükemmellik görevlerinde, en az 6 aydır aynı pozisyonda çalışanlar. Değer Akış Şeması ile ilgili yetkinliklerini geliştirmek isteyen kişiler, danışmanlar.

Program Ücreti: 10.750TL + KDV

  • KDV oranı %18’dir.
  • Program bedeli havale/EFT ile veya Akbank Axess/ Yapı Kredi kredi kartlarına vade farksız 3 taksitle ödenebilmektedir.
  • Katılımcılar, program ödemesini tamamlamadan kesin kayıt yaptırmış sayılmazlar.
  • Faturanız, eğitim gerçekleştikten sonra düzenlenmektedir.
  • EDU, yürütmeyi planladığı programların iptal/erteleme/değişiklik hakkını katılımcılara program başlangıç tarihinden 5 iş günü öncesinde bildirimde bulunmak koşulu ile saklı tutar.
  • Program başlama tarihinden 5 iş günü öncesine kadar EDU’ya yapılan yazılı iptal başvurusu halinde katılım bedeli iade edilir.
  • Eğitim başlangıç tarihine 5 iş günü daha az kaldığı durumda yapılan iptal başvurularında ücret iadesi yapılmaz.

BiliG OpEx Şirket Profili İndir


Bilig OpEx şirket profilini indirerek bizi daha yakından tanıyın!

OpEx danışmanları sizi bekliyor ?

Kuruluşunuzun verim ve kalitesini iyileştirerek karlılığını artırmasını sağlayan Operasyonel Mükemmellik tabanlı teknolojik çözümler sunuyoruz.

+90 216 709 29 87
[email protected]

Şimdi Randevu Al

Bizi Takip Edin
wpChatIcon