Portfolio Left Small Thumbnail - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

Portfolio Left Small Thumbnail

YZ Destekli Kompresör Yönetimi Uygulama Örnekleri

Kompress.AI akıllı kompresör yönetimi çözümü, müşterinin kompresörü uzaktan izleyebilmesini ve herhangi bir değerde eşik ihlali olduğunda uyarılar almasını sağladı. Bu şekilde erken müdahaleyle duruş nedenlerinin bir kısmı ortadan kaldırılabildi.

Görev Madenciliği Vaka Çalışmaları Finans ve Sigorta

20’ye yakın görev ve kararın toplam 7 RPA ve 2 AI RPA bota aktarılmasıyla; müşterilerin dokümanları doldurması için aranması zorunlu hale getirildi. Çoklu teklifler yapılarak kredi kullandırma oranı artırıldı. Çoklu görüşmelerde çoklu teklifler yapılması uygulamasına geçildi.

Teftiş ve Uyum İçin Süreç Madenciliği

Son 10 yılda iş hayatına giren teknolojik yeniliklerden çok azı Denetim ve Uyum alanına yansıdı. Denetim, özünde halen geçmişe dönük bakış açısını ve rastgele kontrol yaklaşımını koruyarak hala bireysel mülakatlara dayanmaktadır. Şirketlerin çalışma şekillerindeki hızlı gelişmelerle karşılaştırıldığında yetersizdir.

Finansal Hizmet Sağlayıcılar Fırsatları Neden Kaçırır?

Artan rekabet koşulları ve sürekli düşük faiz oranları, sigorta ve finansal hizmetler sektörleri üzerindeki maliyet baskısını artırıyor. Dijital çağda, bu sektörlerde hizmet veren şirketler hizmetlerini maliyet etkin bir şekilde sunma zorluğuyla karşı karşıya.