5S ile Verim Artışı - Bilig Opex
Türkçe Ptesi - Cuma 09:00-18:00 +90 2167092987

5S ile Verim Artışı

5S ile Verim Artışı Eğitimi, işletmelerde temizlik ve düzen metotları ile iş güvenliği, kalite, verim, motivasyon artışını sağlamaya yönelik tasarlanmıştır. Yalın Yönetim’in uygulaması en kolay ve çabuk sonuç veren araçlarından olan 5S ile İş güvenliği ve işçi sağlığı, verim artışı, temizlik ve düzen, çalışan motivasyonu konularında  hızlı iyileştirmeler sağlanmaktadır. 

5S ile Verim Artışı Eğitimi’nde katılımcılara gerçek uygulamalarla 5S’yi uygulayabilecekleri bilgiler aktarılacaktır.

5S ile Verim Artışı Eğitimi, ihtiyaçtan fazla stoğun azaltılarak işletme sermayesinin artırılması, operatör/makine hareket mesafelerinin azaltılarak verimin artırılması, makine/ekipmanın sürekli temiz ve bakımlı tutularak arızaların önlenmesi, standardizasyon ile operatör eğitimlerinin hızlandırılması problemlere erken müdahale edilmesinin sağlanması gibi sorun yaratan farklı konuların önlenebilmesinde katılımcılara destek olabilmeyi hedefliyor.

5S ile Verim Artışı Eğitimi,  Knowles’un “Yetişkin eğitimi için 4 prensibi”ni temel alır: Motivasyon, Uygulama, Etkin Katılım, Problem Çözme. Program bu presipleri karşılayacak şekilde teorik ve pratik uygulamalardan oluşmaktadır. Teorik eğitim sırasında katılımcıların uygulama yapabilmeleri de sağlanacaktır. 

Eğitim sonrasında katılımcılara 1,5 saatlik birebir online koçluk hizmeti verilecektir. Bu koçluk hizmetinin amacı katılımcının ekibi ile birlikte kendi başına 5S’yi doğru ve yerinde yönetmesini sağlatmaktır.

*Eğitim canlı sanal sınıfta gerçekleştirilecektir.

Kimler Katılmalı? 

Üretim, hizmet şirketlerinde  operasyonel, üretim, bakım, destek süreçlerinde yönetici, sürekli iyileştirme, operasyonel mükemmellik görevlerinde en az 6 aydır aynı pozisyonda çalışanlar. 5S hakkında bilgi sahibi olarak yetkinliklerini geliştirmek isteyen kişiler, danışmanlar.

 

Ücret Bilgisi

Program Ücreti: 5.500TL + KDV

  • KDV oranı %18’dir.
  • Program bedeli havale/EFT ile veya Akbank Axess/ Yapı Kredi kredi kartlarına vade farksız 3 taksitle ödenebilmektedir.
  • Katılımcılar, program ödemesini tamamlamadan kesin kayıt yaptırmış sayılmazlar.
    Faturanız, eğitim gerçekleştikten sonra düzenlenmektedir.
  • EDU, yürütmeyi planladığı programların iptal/erteleme/değişiklik hakkını katılımcılara program başlangıç tarihinden 5 iş günü öncesinde bildirimde bulunmak koşulu ile saklı tutar.
  • Program başlama tarihinden 5 iş günü öncesine kadar EDU’ya yapılan yazılı iptal başvurusu halinde katılım bedeli iade edilir.
  • Eğitim başlangıç tarihine 5 iş günü daha az kaldığı durumda yapılan iptal başvurularında ücret iadesi yapılmaz.

 

 

BiliG OpEx Şirket Profili İndir


Bilig OpEx şirket profilini indirerek bizi daha yakından tanıyın!

OpEx danışmanları sizi bekliyor ?

Kuruluşunuzun verim ve kalitesini iyileştirerek karlılığını artırmasını sağlayan Operasyonel Mükemmellik tabanlı teknolojik çözümler sunuyoruz.

+90 216 709 29 87
[email protected]

Şimdi Randevu Al

Bizi Takip Edin
wpChatIcon